když miluješ není co řešit

klikačka:

všechno kopíruj jenom s klikačkourůžový delfín

3. dubna 2009 v 20:46 | jess

RŮŽOVÝ DELFÍN s červenýma očima

- ALBÍN NEBO MUTANT ??

Vědci stojí před záhadou: v Americe viděli růžového delfína a neví, kde se vzal.

Na americkém jezeře Calcasieu Lake byl o víkendu pozorován jedinečný delfín. Celé jeho tělo je čistě růžové.

Mořský savec je zřejmě obyčejný delfín skákavý, jen má zcela unikátní barvu kůže. Růžové je celé jeho tělo - od hlavy až k ocasu. Červené oči naznačují, že by to mohl být albín.

TADY SE PODÍVEJTE NA VIDEO JE TAM NATOČENÝ RŮŽOVÝ DELFÍN VE VODĚ :
Mořští biologové jsou tímto objevem zaskočeni. Kůže delfína totiž vypadá jako zcela neporušená. Přitom albín by podle všech předpokladů neměl vydržet sluneční světlo a jeho kůže by měla být zničená.

Podle některých vědců se proto musí jednat o mutaci - delfín je tedy zřejmě jediný svého druhu. Růžový kytovec se narozdíl od jiných delfínů drží trošku hlouběji pod hladinou, zřejmě aby kůži ochránil.

Růžový delfín

Roste a kojí se

Kapitán lodi, který dodal novinářům fotografii, potvrdil, že tento zvláštní delfín se v Calcasieu Lake objevuje poměrně často - viděl ho už nejméně padesátkát.

Novinářům kapitán řekl: "Viděl jsem ho růst, vyvíjí se jako každý normální delfín, normálně se kojí od své matky a v ničem, kromě barvy, se od jiných delfínů neliší."

V jezeře se mu daří dobře, je to pro něj ideální místo. V Calcasieu Lake se totiž mísí sladká jezerví voda se slanou mořskou.

Růžový delfín

Růžový delfín
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama